KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12088067
nr 1208 8067
Kurt Heinonen
(1915-1983), Finland
Oljemålning, Fiskebäckskil, signerad. Olja på duk, 50x60
Kurt Heinonen, född 1915 i Helsingfors, död 1983.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 1 oktober 2018
kl 20:48:06
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)